krzyżówki matematyczne

Krzyżówki matematyczne z dodawaniem i odejmowaniem

Dziś mamy zamiar zaprezentować Wam zabawną i jednocześnie edukacyjną rozrywkę idealną dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej: gotowe do wydrukowania krzyżówki matematyczne gratis. Wykonane według klasycznych, enigmatycznych schematów, tak aby matematyka stała się wesołą i stymulującą zabawą.

Dla kogo krzyżówki?

Krzyżówki wykorzystują jednocyfrowe dodawanie i odejmowanie i dlatego są skierowane do dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Możesz wydrukować całą kolekcję za darmo, składającą się z sześciu matematycznych krzyżówek lub tylko wybranych arkuszy, stosując praktyczne rozróżnienie między dodawaniem a odejmowaniem.

Krzyżówki do pobrania za darmo

Gry matematyczne (kilka z nich już zaproponowaliśmy) są fantastycznym narzędziem dydaktyczno-wychowawczym dla dzieci w każdym wieku, a szczególnie latem lub na wakacjach pomogą w przygotowaniu umysłu do nauki.

Zobaczmy teraz, jak pobrać krzyżówki matematyczne z dodawania i odejmowania. Jeśli chcesz wydrukować wszystkie krzyżówki matematyczne, jak zawsze, całkowicie za darmo, kliknij przycisk Pobierz PDF.

krzyzowka-matematyczna

Pojedyncze krzyżówki z dodawaniem i odejmowaniem do wydrukowania można pobrać poniżej. W tym celu należy kliknąć wybraną krzyżówkę, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy na obrazie. Z rozwiniętego menu wybieramy “Zapisz grafikę jako”, a następnie miejsce, w którym ma zostać zapisany obraz np. pulpit.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry